Dla narzeczonych | FOTO Kropacz | reportaż ślubny, sesja narzeczeńska

Dla narzeczonych

SESJA NARZECZEŃSKA – O TAK!!!
Cieszymy się, że ten wspaniały zwyczaj na przedślubne sesje dla narzeczonych dotarł również do Polski.

***

Jak myślicie – co sprawia, że HISTORIE ŚLUBNE, które tworzymy, są tak naturalne, oddają prawdziwe emocje i niepowtarzalny klimat Waszego Dnia? To przede wszystkim zasługa ZAUFANIA, jakim Pary Młode nas obdarowały. Ważne są również dobre relacje, które zbudowaliśmy jeszcze przed ślubem.

Wychodzimy z założenia, że dobre wzajemne dopasowanie (…mamy tu na myśli oczywiście fotografów i Młodą Parę), to przynajmniej połowa sukcesu doskonałego materiału końcowego z uroczystości ślubnej.

A jak sprawdzić fotografa? Na ile ta nasza relacja dobrze się układa? Najprościej oczywiście w boju – czyli w praktyce zrealizować wspólną sesję zdjęciową jeszcze przed ślubem.

SESJA NARZECZEŃSKA – bo o niej mowa – może być wykonana niezależnie od całego reportażu ślubnego. Nic nie ryzykujecie, a zyskać możecie wiele.

 

WYJĄTKOWA OFERTA

Mamy taką zasadę, że jeżeli do dwóch tygodni po sesji narzeczeńskiej zdecydujecie się na pełen pakiet ślubny (reportaż z Dnia Ślubu + plener innego dnia), to sesję narzeczeńską otrzymacie extra RABAT.
Jeżeli natomiast nie zdecydujecie się na fotograficzną współpracę z nami (….hehehe, choć nasza w tym głowa, żebyście nie szukali już dalej ;)), to zapłacicie tylko za sesję, bez żadnych dalszych zobowiązań.
Uczciwe? Nam się wydaje, że tak, ale ciekawi jesteśmy Waszej opinii na ten temat.

Skontaktujcie się z nami, porozmawiamy o szczegółach, na pewno znajdziemy wspólne rozwiązanie >>> KONTAKT

…a więcej sesji narzeczeńskich zobaczycie na naszym BLOGU >>> SESJA NARZECZEŃSKA

 

Sesję zrealizujemy dla Was w dowolnym miejscu świata. Zobaczcie, jaki materiał powstał z wypadu do Szwajcarii, w której mieszkają Natalia i Matti:

…a poniżej inne zdjęcia z sesji dla narzeczonych. Zapraszamy do współpracy 🙂



Pin It on Pinterest